Uzavření základní školy

 

Uzavření základní školy od 14. 10. 2020

 

Jak na ošetřovné od 14. 10. 2020

 

 

Vláda v pondělí 12. 10. 2020 schválila další opatření proti šíření koronaviru. Zavírají se všechny školy s výjimkou škol mateřských. Budou vyčleněna zařízení pro děti pracovníků záchranného systému, především lékařů a zdravotních sester. O určené otevřené škole Vás budeme neprodleně informovat.

 

Od střady 14. 10. 2020 přejde naše škola na distanční vzdělávání. Vzhledem k odstávce elektřiny začneme výuku až ve čtvrtek 15. 10. 2020. Vzdělávat na dálku se budeme přes Google Učebnu a videokonference v Meetu. Komunikace se zákonnými zástupci bude probíhat přes komunikaci v informačním systému školy „Škola OnLine“.

 

Rozvrh online žáci mají zapsaný a naleznou ho také na našich webových stránkách v sekci „Pro rodiče a žáky“.

 

V případě žáků, kteří doma nejsou připojeni na internet, jim úkoly budou doručovány a splněné vybírány vychovatelkami školní družiny.

Škola hned začátkem září objednala notebooky, které by sloužily k zapůjčení žákům, ale prozatím nebyly doručeny. Snažíme se o urgenci, ale nápor na nákup přenosných zařízení byl ze strany škol enormní a nepodařilo se vyřídit všechny objednávky. Nemohli jsme tedy zapůjčit zařízení všem. Pokud by během příštích čtrnácti dnů zásilka dorazila, budou konkrétní žáci vyzváni k zapůjčení nových notebooků. Děkujeme za pochopení.

 

Tiskopis „Ošetřovné“ již škola na žáky do 10 let nebude vydávat. Stačí pouze čestné prohlášení zákonného zástupce.

 

Všechny obědy jsou odhlášeny, školní družina bude uzavřena.

 

 

eRouška průvodní dopis

eRouška infografika

eRouška leták

 

© ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem 2018. Všechna práva vyhrazena.