Další medaile z Velické laťky!

Už 18. ročník tohoto regionálně proslulého lehkoatletického mítinku ve skoku vysokém se konal 22. 3. 2016 ve sportovní hale ve Velké nad Veličkou a nechyběli u toho ani vybraní žáci z naší školy. Za mladší žákyně startovala Anna Vyskočilová (7. tř.), která vyrovnala své osobní maximum na výšce 115 cm a spíše díky změně doskočistě během závodu nevyskočila ještě výš a skončila na děleném 16. – 17. místě. V mladších žácích za naši školu bojoval Marek Janás (7. tř.), který svůj osobní rekord posunul o 10 cm a skončil až na výšce 140 cm, čímž obsadil dělené 6. – 9. Místo.  V kategorii starších žaček reprezentovala již tradičně Diana Cintulová (9. tř.), která si vylepšila své maximum o 5 cm na 130 cm a tím obsadila 13. pozici. Pro nás však byla vrcholem soutěž starších žáků, kde za nás skákal talentovaný Václav Janás (8. B), který minulý rok v mladších žácích vybojoval suverénním způsobem 1. místo. Ani letos nezklamal. Díky svému až stoickému klidu při každém skoku a vyrovnaným výkonům vyskočil až do výšky 160 cm, a vzhledem k naprosto čistému zápisu se mohl po roce opět radovat ze zlaté medaile! Všem našim reprezentantům děkuji za podané výkony a velmi slušnou reprezentaci školy.                                                                                  RNDr. Dalibor Popelka