DDM Pastelka Uh. Ostroh nabízí pro děti následující zájmové aktivity. Tiskopisy k zapsání jsou v šatnách. Zapisujte do 20. 9. 2018.  Dny a časy budou ještě upřesněny.

 

FLÉTNIČKY - základy hry na sopránovou zobcovou flétnu – pro děti od 5 let, vedoucí: Iva Junášková, cena: 550,-/rok, čtvrtek??

MALÍ ŠIKULOVÉ - tvoření originálních výrobků z různých materiálů - pro děti od 3 let, vedoucí: Lucie Strachotová, cena: 650,-/rok, středa??

ŠKOLIČKOVÉ DIVADÉLKO - podpora komunikačních, pohybových a výrazových schopností, nácvik krátkého představení - pro děti od 3 let, vedoucí: Lucie Strachotová, cena: 550,-/rok, čtvrtek??

VEVEŘÁČEK - poznávání přírody formou her, tvoření a vycházek - pro děti od 3 let, vedoucí: Lucie Strachotová, cena: 550,-/rok, středa??

GYMNASTICKÁ PRŮPRAVA A SPORTOVNÍ KLUBÍKgymnastika hravou formou, pohyb. průprava, základní gymnastické prvky, rozvoj motorických schopností, pohyb. hry - pro děti od 3 let, vedoucí: Veronika Omelková, cena: 550,-/rok, pondělí??

TANEČNĚ - POHYBOVÝtaneční a pohybový rozvoj dětí – rytmizace, prvky aerobiku a tance – pro děti od 4 let, vedoucí: Barbora Dominiková, cena: 550,-/rok, úterý 1x/14 dní

ANGLIČTINA HROUhravá výuka angličtiny pro nejmenší - pro děti od 4 let, vedoucí: Mgr. Marie Smištíková, cena: 550,-/rok, úterý 1x/14 dní

© ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem 2018. Všechna práva vyhrazena.